Meme estetiği ameliyatı sonrası yapılması gerekenler

Meme estetiği ameliyatlarından sonra yapılması gerekenler

Meme estetiği ameliyatı sonra yapılması gerekenlerMeme estetiği ameliyatlarından sonrası yapılması gerekenler kısaca şöyle olmalıdır, ilk iki haftalık süreçte sırt üstü yatılmalı, ilk iki gün boyunca kollar mümkün olduğunca az kullanılmalıdır.

Meme estetiği ameliyatları sonrasında Estetik cerrahi uzmanlarının uyulmasını istediği tüm kurallara harfiyen uyulmalı ayrıca kanı sulandırıcı etkisinden dolayı en az 45 gün boyunca hiçbir şekilde aspirin kullanılmamalıdır.

Meme estetiği ameliyatı sonrası1 hafta sonra çok ağır olmayan işler yapılmaya başlanabilir, Meme estetiği ameliyatından 1 hafta sonrasında ameliyat bölgesinde oluşan morluk ve şişlikler azalacağı gibi meme bölgesinde azalan duyu hissi geri dönecektir. Meme estetiği ameliyatlarından birkaç ay sonra memeler en son ve doğal şeklini alır ve ameliyat esnasında oluşan kesi izleri olabildiğince azalır. Meme estetiği ameliyatı sonrası belli bir süre sorma memelerin sarkmasını engellemek amacıyla sütyen kullanılmalıdır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>